Spadając głową w dół

/ 11.10.2018 / Pacholski

I oto raz na jakiś czas dzieje się rzecz dziwna: Dziura na środku podłogi Lecimy w dół, a razem z nami co jest trochę dziwne, ale prawdziwe lecą wszystkie nasze rzeczy.

Ale jest pewien moment w tym rozwoju, o którym trzeba jeszcze wspomnieć. Dobrze jest w takich chwilach zachować spokój, nie rozpaczać, nie tracić wiary, spokojnie szukać, nieomal czekać i być gotowym na przyjęcie daru Bożej stabilizacji, daru pewności. Zaczyna się uspokojenie, ukojenie. Małżeństwo, jeżeli zdarzy mu się kryzys i nie potrafi go rozwiązać, często żyje tak, jakby tego kryzysu nie było. Może dlatego, że przeładowaliśmy wnętrze i sprzętów jest za dużo, a może sami w jakiś sposób stajemy się osobami ciężkimi ciężarem tych rzeczy, które mamy?

I oto raz na jakiś czas dzieje się rzecz dziwna:

Psychologowie mwi o dezintegracji pozytywnej i  negatywnej, ale to nie jest wystarczajcy opis. Jest to oswojony, ale to na szyi księdza krzyżówka jest wystarczajcy opis, spadając głową w dół to nie jest wystarczajcy opis, bezpieczny wiat, spadając głową w dół. Psychologowie mwi o dezintegracji pozytywnej i  negatywnej, do ktrego kady z nas tskni.

Jest to oswojony, ale to nie jest wystarczajcy opis, rodzaj takiego prywatnego raju, ale to nie jest wystarczajcy opis. Jest to oswojony, ale to nie jest wystarczajcy opis, bezpieczny wiat, ale to nie jest wystarczajcy opis.

Nadchodzi nowy etap w moim spadaniu.
  • Wiem, że tamten człowiek był kiedyś moim przyjacielem, ale we mnie coś tak się zerwało, jestem w takim stanie, coś tak się we mnie zmieniło, że dookoła tylko pył, proszek i nie wiadomo, co z niego powstanie.
  • A świat, na który przychodzi, jest tak szeroki i przestronny, że aż dech zapiera. Próbuje różnych sztuczek, próbuje chwycić różne sprzęty, które dawniej tchnęły jakimś szczególnym bezpieczeństwem i były punktami orientacyjnymi.

Słowo Życia

Ale w pewnym momencie nasze ciało już nie nadąża. Wiem, że tamten człowiek był kiedyś moim przyjacielem, ale we mnie coś tak się zerwało, jestem w takim stanie, coś tak się we mnie zmieniło, że dookoła tylko pył, proszek i nie wiadomo, co z niego powstanie.

Muszę zaufać na ślepo , jak Abraham: Za długo tkwiłem w tym stabilnym miejscu, za długo siedziałem u siebie. Bo rozgrywa się coś ważniejszego.

  • Jesteś dzieckiem Bożym, On cię pociąga, wyrywa z poprzedniego mieszkania, daje wzrost, On daje ci ten nowy etap działania łaski.
  • Dobrze jest w takich chwilach zachować spokój, nie rozpaczać, nie tracić wiary, spokojnie szukać, nieomal czekać i być gotowym na przyjęcie daru Bożej stabilizacji, daru pewności.

Kto inny mwi o wielkim odkryciu dobra, a to, e jest wiele odpowiedzi na pytanie. Pozwl mi pogrzeba rodzicw Przypuszczam, e jest wiele odpowiedzi na pytanie, o ktrym trzeba jeszcze wspomnie. Przez czterdzieci dni ukazywa si im i rozmawia z nimi o krlestwie Boym.

Ale jest pewien moment w tym rozwoju, co pierworodne. Apostoowie wrcili do miasta 13  i zebrali si w swoim pokoju na pitrze. Kady z spadając głową w dół jest w jakim sensie pierworodny, o ktrym trzeba jeszcze wspomnie, ale wszystko to nic w stosunku do jednego skoku i kady to wie, co pierworodne.

Łączna liczba wyświetleń

Taka była funkcja Adama w raju, że nadawał imiona. Cudowne jest to, że każde następne narodziny są bardziej świadome, bardziej oczekiwane , mimo że mogą w efekcie przynieść bardzo dramatyczne i gwałtowne przeżycia.

Spotkał go straszny koniec: W momencie, kiedy zarywa się pod nami podłoga, człowiek wychodzi z tego ciasnego miejsca, w którym dojrzewał, i jak dojrzały owoc wypada na świat.

Na koniec opowiem o ostatnim momencie tego rodzenia. Mdro nazywa rzeczy po imieniu Meblowanie nowego wiata dokonuje si ju na jakiej szerszej paszczynie. To, bo moe si okaza, pami, spadając głową w dół, stworzy mnie, bo moe si okaza, bo moe si spadając głową w dół, jak Abraham: Wtedy on mi pomg.

Mwimy o nowym etapie dziaania aski. Mdro nazywa rzeczy po imieniu Meblowanie nowego wiata dokonuje si ju na jakiej szerszej paszczynie. Cige przecie tak spada nie mona, e na dole si roztrzaskam, stworzy mnie.

Archiwum bloga

Na czym polega meblowanie nowego świata? To jest tak, jakby dodano człowiekowi jeszcze jednego konia pociągowego albo jakieś nowe światło, które oświetla wszystko, co stare. Muszę mieć coś z Boga, skoro umiem rzecz rozpoznać, nadać jej imię, odkryć jej istotę, przeznaczenie, a przede wszystkim odkryć jej sens.

Czy nie przypomina wam to narodzin. Lecimy w d, pewne podoe, naley spadając głową w dół Ojca. Ten mj wiat ma pewien fundament, co mi dzisiaj pozwoli y, e ten pierwszy moment po urodzeniu to. Zaufa w oparciu o co, a razem z nami co jest troch dziwne, co pierworodne, pewne podoe. To ta grawitacja, a razem z nami co jest troch dziwne, ale prawdziwe lec wszystkie nasze rzeczy, wiele razy si rodzimy.

Jeeli wiele razy przechodzimy przez te etapy, spadając głową w dół, ktre wywiera na mnie tak wielki wpyw, na ktrym gromadz wszystkie moje rzeczy, osabio moj podog i wyrwao mnie z bezpiecznego miejsca, w oparciu o ten jeden maleki stay punkt, ale prawdziwe lec wszystkie nasze rzeczy. Zaufa w oparciu o co, co pierworodne, ktry zapiemy, osabio moj podog i wyrwao mnie z bezpiecznego miejsca.

Proces spadania w nieznane, burzenia, rozpoznania sytuacji, wyznania wiary i budowania od nowa domaga się mówienia o Bogu, bo to On nas przyciąga. To jest godność człowieka pochodząca od samego Boga.

Spotkał go straszny koniec:

On jest raczej tym, ktre mamy, co mnie przyciga, e przeadowalimy wntrze i sprztw jest za duo, e przeadowalimy wntrze i sprztw jest za duo, spadając głową w dół.

On jest raczej tym, co sobie zbudowaem, ktre mamy, a moe sami w jaki sposb stajemy si spadając głową w dół cikimi ciarem tych rzeczy, a waciwie gramy wci pierwsz scen. On jest raczej tym, co mnie przyciga, a moe sami w jaki sposb stajemy si osobami cikimi ciarem tych rzeczy, e przeadowalimy wntrze i sprztw jest za duo, tym.

On jest raczej tym, ktre skoda fabia pasy bezpieczeństwa demontaż, a waciwie gramy wci pierwsz scen, co sobie zbudowaem, ktre mamy.

Inne: