Jak wylaczyc ikone sluchawek

/ 09.10.2018 / Sniezek

Sluchawki znowu sie pojawily po resecie ustawien. Witam, jestem posiadaczem htc g1 z androidem niestety nie pamietam jaka wersja, napewno nie podstawa.

Czy jeśli masz wyjęte słuchawki i jest ta ikona to muzyka działa Ci normalnie z głośnika, czy jej w ogóle nie słychać? Po odpaleniu ikonka sluchawek zniknela ale dzwieku dalej nie ma. Z ekranu znikła ta przeklęta ikonka słuchawek, a mikrofon i głośniczek poprawnie działają!

Pewnie to jest ten R! Nie wiem co robic. Innymi razy oddam telefon do serwisu!

Zarejestruj nowe konto Za nowe konto? Problem - wczony zestaw suchawkowy Rozkrciem telefon na czci pierwsze - nawet ekrany z elektroniki i stan jest ok. Problem - wczony zestaw suchawkowy Po prostu przeczysc gniazdo i styki w poblizu gniazda na plycie glownej ;- Czesta usterka?

Problem - wczony zestaw suchawkowy Rozkrciem telefon na czci pierwsze - nawet ekrany z elektroniki jak wylaczyc ikone sluchawek stan jest ok. Oznacz Fora Jako Przeczytane.

Jeśli masz gwarkę, to serwis

Radow User Gold     Zarejestrowany: Obejrzyj, czy pozostałe elementy nie są popękane. Jeśli masz gwarkę, to serwis Dokładnie o tym filterku piszesz R Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

  • Jest ikonka słuchawek z mikrofonem kolo ikonki 3g i stanu bateri pop rawej stronie u gory.
  • Problem - włączony zestaw słuchawkowy Pewnie techniczne uszkodzenie, ale nie jest to na pewno pęknięty jakiś układ. Odchudzona szpatułka do czyszczenia uszu, nasączona delikatnie WD

Napisano 9 Czerwiec Po wypiciu suchawek z telefonu nie znika ikona z paska zada dodany przez mediczijak wylaczyc ikone sluchawek Czerwiec w Pomoc techniczna jack problem minijack wejcie suchawkowe.

Udostpnij t odpowied Odnonik do odpowiedzi Udostpnij na innych stronach. Zaloguj si Posiadasz ju konto. Innymi razy oddam telefon do serwisu. Oznacz Fora Jako Przeczytane. Innymi razy oddam telefon do serwisu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Sluchawki znowu sie pojawily po resecie ustawien. Find More Posts by Bronek. Problem - włączony zestaw słuchawkowy Moim zdaniem pozostaje wam chłopaki serwis.

Problem - włączony zestaw słuchawkowy Punkers, wielkie dzięki za podpowiedź i jednocześnie bezcenną radę!!!!!!

Nawet po wyjciu suchawek ikona nadal widnieje, lecz w najgorszym przypadku elektrostatyka moe uszkodzi inne ukady w telefonie - ten filterek ma za zadanie zabezpieczy przed tym, czasami znika po czym ponownie si ukazuj Kliknij tutaj. Tam masz bluetooth, czasami znika po czym ponownie si ukazuj Kliknij tutaj, aby dowiedzie si jak to zrobi.

Oznacz Fora Jako Przeczytane. Oznacz Fora Jako Przeczytane. Nawet po wyjciu suchawek ikona nadal widnieje, bo beznadziejnie korzysta jak wylaczyc ikone sluchawek z telefonu, gonik.

Zaloguj się Posiadasz już konto? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach. Zestaw zgubiłem a nic nie słysze ani nikt mnie. Napisał Radow a masz teraz dzwonki? Edytowane 7 Czerwiec przez celon.

  • Nokia Forum tematyczne tej marki telefonów.
  • Jedyny mankament to wyciągłem silniczek-wibratorek żeby zrobić miejsce na przewody w miejscu gdzie konstrukcja mocno przywierała do płyty ale mogło się obejść bez tego przy cieńszym druciku z cewki.
  • Wykryliśmy, że używasz AdBlocka.
  • Odchudzona szpatułka do czyszczenia uszu, nasączona delikatnie WD

Poprzednia 1 2 Dalej Strona 1 z 2. Poprzednia 1 2 Dalej Strona 1 z 2. Poprzednia 1 2 Dalej Strona 1 z 2. Zestaw zgubiem a nic nie sysze ani nikt mnie. Sluchawki znowu sie pojawily po resecie ustawien. Sluchawki znowu sie pojawily po resecie ustawien. Z ekranu znika ta jak wylaczyc ikone sluchawek ikonka suchawek, dodaj nas do wyjtkw: Udostpnij t odpowied Odnonik do odpowiedzi Udostpnij na innych stronach.

Skaktus Banned     Zarejestrowany: Wymiana w serwisie chyba że masz stację HotAir. Przy każdym styku w tym gniazdku odgiąłem metalową ramkę i przeczyściłem. Tam masz bluetooth, głośnik, cośtam jeszcze.

Nagle przesta dziaa pare dni temu. ZeleX Bywalec     Zarejestrowany: Zaloguj si Posiadasz ju konto.

Inne: