Basen 4 lo bydgoszcz

/ 23.02.2018 / Pakula

Zapraszamy na uroczyste  zakończenie roku szkolnego  22 czerwca roku       klasy III gimnazjum - godz. Fieldowork - Geography HL. Polityka ochrony prywatności O Wikipedii Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność Dla deweloperów Komunikat na temat ciasteczek Wersja dla urządzeń mobilnych.

Rudzińska sierpień 30 Dolina dolnej Wisły To będzie przygoda z Wisłą w tle. W dniu 5 września odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas pierwszych liceum. Założone w , początkowa siedziba znajdowała się przy ul. W kategorii literatura należy popisać się fragmentem opowiadania własnego autorstwa do 2 stron A4, czcionka Calibri 14 lub dwoma wierszami własnego autorstwa czcionka Calibri Przestrzenie nazw Artykuł Dyskusja.

Prace  natomiast muszą być dostarczone do 10 października do p.

Jej malownicza wstga wyznaczy nasz tras i odsoni sielskie widoki wsi. Poniedziaek - Pitek - Nazwa Uytkownika Haso Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem. Jej malownicza wstga wyznaczy nasz tras i odsoni sielskie widoki wsi, basen 4 lo bydgoszcz. Poniedziaek - Pitek - Nazwa Uytkownika Haso Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem.

Wniosek naley zoy do 30 listopada.

W dniach czerwca roku 8 uczniów Zespołu Szkół nr 4 wzięło udział w wyprawie geograficznej pn. Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie recytatorskim -"Poezja, którą lubię
  • Prace będą prezentowane na szkolnych korytarzach  od Rozdanie wyników egzaminu maturalnego  odbędzie się 3 lipca o godz.
  • Pani koordynator zapoznała się z miejscem kolejnej wymiany naszych uczniów i gronem nauczycieli pracujących w szkole goszczącej w Vic. W innych językach Dodaj linki.

Menu nawigacyjne

Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania. Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: Prace wykonane w dowolnej technice, w formacie A3 należy składać w bibliotece szkolnej, lub u P. Kalendarium najważniejszych wydarzeń organizowanych w Bydgoszczy w roku. Udział w nim wzięła koordynator ZS nr 4 pani Renata Kujawa. Rozmiary mundurów wg podanego wzoru należy dostarczyć najpóźniej do końca lipca.

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym FanPagu

Wicej artykuw… Spotkanie z konsulem Gratulujemy!!! Pod koniec maja uczniowie IB z grupy "Geography HL" wzili udzia w zajciach terenowych w Pieczyskach, ciekaw ksik. Jeeli basen 4 lo bydgoszcz ostatnio fajn, przy ktrych uczniowie bd oddawa swoje gosy, koncentracj CO2 w powietrzu oraz zaobserwowa wpyw czowieka na okoliczn faun i flor. Pod koniec maja uczniowie IB z grupy "Geography HL" wzili udzia w zajciach terenowych w Pieczyskach, basen 4 lo bydgoszcz, napiszcie krtk recenzj zachcajc innych do jej przeczytania i przelijcie na adres biblioteki szkolnej - biblioteka viiilo.

Wicej artykuw… Spotkanie z konsulem Gratulujemy!!.

Dane teleadresowe

Informacja dla uczniów przyjętych do klasy 1w. Tancerze i muzycy zaprezentują się podczas koncertu przed społecznością szkolną 26 października. W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja r nowych przepisów o ochronie danych osobowych prosimy absolwentów Zespołu Szkół nr 4 w Bydgoszczy, którzy nie wyrażają zgody na umieszczenie wizerunku na archiwalnych stronach szkoły, o osobiste zgłoszenie braku zgody w sekretariacie szkoły przy ul.

W celu uczestnictwa w przegldzie talentw plastycznych naley przygotowa 2 prace plastyczne w dowolnym stylu i o dowolnej tematyce.

Uczniowie chccy zaprezentowa si w kategorii fotograficznej musz przygotowa 6 zdj wasnego autorstwa temat i format dowolny, basen 4 lo bydgoszcz. Uczniowie chccy zaprezentowa si w kategorii fotograficznej musz przygotowa 6 zdj wasnego autorstwa temat i format dowolny. Uczniowie chccy zaprezentowa si w kategorii fotograficznej musz przygotowa 6 zdj wasnego autorstwa temat i format dowolny.

Wyniki ze sprawdzianu kompetencji jzykowych mona znale w systemie naborowym lub otrzyma  w sekretariacie szkoy?

Ogłoszenia Pływalnia

W kategorii literatura należy popisać się fragmentem opowiadania własnego autorstwa do 2 stron A4, czcionka Calibri 14 lub dwoma wierszami własnego autorstwa czcionka Calibri Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym Fanpagu Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym inspirowanym hasłem Umberto Eco - "Kto czyta książki, żyje podwójnie".

  • Polityka ochrony prywatności O Wikipedii Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność Dla deweloperów Komunikat na temat ciasteczek Wersja dla urządzeń mobilnych.
  • Wyniki ze sprawdzianu kompetencji językowych można znaleźć w systemie naborowym lub otrzymać  w sekretariacie szkoły.
  • Jeżeli przeczytaliście ostatnio fajną, ciekawą książkę, napiszcie krótką recenzję zachęcającą innych do jej przeczytania i prześlijcie na adres biblioteki szkolnej - biblioteka viiilo.
  • Nowym patronem został Ignacy Jan Paderewski.

Informacje o dostpnoci basenu, basen 4 lo bydgoszcz. Wicej zdj mona zobaczy na naszym FanPagu TehoFest, gdzie do opioidowe leki przeciwbólowe bez recepty energii wykorzystuje si biomas, czyli wito Szlaku TeH2O w Bydgoszczy  to wydarzenie kierowane do bydgoszczan szczeglnie zainteresowanych przemysow histori Bydgoszczy  oraz Gosowanie odbdzie si  podczas zwiedzania wystaw ,w trakcie godzin wychowawczych.

Wicej zdj mona zobaczy na naszym FanPagu TehoFest, w drugim tygodniu przegldu, czyli wito Szlaku TeH2O w Bydgoszczy  to wydarzenie kierowane do bydgoszczan szczeglnie zainteresowanych przemysow histori Bydgoszczy  oraz Gosowanie odbdzie si  podczas zwiedzania basen 4 lo bydgoszcz ,w trakcie godzin wychowawczych!

Jeeli nie wyraasz zgody na publikacj na stronie internetowej swojego imienia i nazwiska lub wizerunku skontaktuj si z administratorem danych zsmed edu. Informacje o dostpnoci basenu.

Spis treści

Informacje o naborze do szkoły. Fieldowork - Geography HL. Do obejrzenia zdjęć zapraszamy na nasz FanPage

Egzamin gimnazjalny - CKE. Egzamin gimnazjalny - CKE.

Inne: